Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fudi2002

    veterán

    válasz JulesTS #52107 üzenetére

    Köszönöm az útbaigazítást! Mindeképpen újat veszek, a TMX sztem kezdetnek jó lesz. :R

    Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

  • Steve1207

    veterán

    válasz JulesTS #52107 üzenetére

    CSL-nél viszont xbox vonalon azért zsebbe kell nyúlni, hiába az olcsó bundle. Viszont nem tudom, ha ő nem játszik, csak a gyerekek én fölöslegesenek tartanám 8 éveseknek a Fana-t, talán egy minőségibb középút 90e-es akcióban egy új, garis T248 lehet, ami ha nem jön be vagy nincs kihasználva akkor nem is bukik sokat az ember és elpasszolja pár év múlva aprón. Az biztos, hogy egy sima Forza Horizonra fölöslegesnek tartom a kormányt (gondolom azzal játszogatnak). OFF: a majd nemsoká megjelenő Crew Motorsport viszont bitang jó volt Fanatec-kel, jól (szerintem jobban is reagál, mint a FH), igazi NFS open world beütése is van a FH koppintás ellenére, miközben a második rész a legalja autósok közé tartozott.

    Más: tegnap kipróbáltam jobban a RaceRoom-ot, hiába a "fapadosabb" menü, látvány, minden ott van előtted, nagyon jó a vezetés, a challenge indítás körözgetni meg ezek az eventek a vrp pontokért. Kár, hogy kevésbé pc-zek, de szerintem fogom játszogatni. Most nézegettem, hogy jó lenne a stock tartalom helyett azért bővebben valami. Vrp-t lehet szerezni olcsóbban, mint az akciós raceroomshop oldalon? 65 euróból jönne ki a premium pack (9999 VRP pont), míg a hivatalos játék oldalon átszámolva 82 euró, mert még vesz le valamiért a pack árából. Nincs valami hely, ahol BTC-t lehetne elszórni ilyenre amúgy? Nem mintha drága lenne, csak mivel ingyenes volt még mindig az összes tartalom biztos rossz lenne black friday-ig kivárni ismét 5 autóval (addig gyűlne a free eventekből VRP pl) :D

    .

Új hozzászólás Aktív témák