Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz arty #43335 üzenetére

    :) szuper az is. vettem már hozzá egy nagyon vékony sima egyszerű pamutkesztyűt is.. ujj-végeket levágtam, ahogy a csöveseknek is van, így jó is lesz. neem páváskodunk semmilyen sparco meg mittomén milyen hülye drága kesztyűkben :)

    a TX bázis is jó, de azért bennem van a félsz, amit elültetett a sok negatív beszámoló, hogy sok a hibás, vagy amik fura dolgokat produkálnak. és az enyém is csinált már a tegnap éjjel egy dolgot ami nem tetszett, mégpedig a legmagasabb fordulatszámú hűtést nem kapcsolta le, hiába léptem ki a játékból direkt. eddig is így csináltam, kicsit még hűtötte, aztán lekapcsolt szépen. korrekt. de tegnap már nem így cselekedett :(((
    várok vele még, megnézem köv napokban hogy fogja csinálni. ha így marad, küldöm vissza pcsába. aztán inkább tx-sw racer.. az valószínűleg csak komolyabb az, meg túlméretezettebb belül is
    meg az tetszik még abban, hogy nincs benne a táp. külön van. és meg, aki az audiofil meg highend audio világban töltöttem el sok jó évet.. sokat jelent :) ha valami szeparált.. az csak jó

    hozzáteszem gyorsan, semmi hardcore szimulátor nincs órákig, csak Horizon, aztán chill vezetés, meg kis seggcsúsztatások a havon, aztán meg autópálya.. ennyi
    de nincs is azzal baj ha felhangosodik, fülesezek is, meg.. úgyis kicserélném majd a ventijét valami ultrasilent-re. de az anomáliákat nem szeretem. és a Thrust-nál sajno erre erős esélyek vannak. és nem a pedáljánál...

Új hozzászólás Aktív témák