Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koanla

    aktív tag

    válasz camaro79 #38866 üzenetére

    Nem kell lejjebb vinni – sőt, ha minden igaz, nem is lehet. A lényeg, hogy ne menjen 11ms fölé. Az alatt nincs drop. Ha igen, akkor elindul a felezés hamar, ami már nem nice.
    Az alacsony G azt jelenti, hogy feljebb tudsz tekerni olyan dolgokon, amelyek a GPU-dat terhelik. A lényeg, hogy a kettő közül egyik se lépje át a 11ms-ot.

    Gondolkodtam picit a korábbi dolgodon (és ezen része miatt akár ontopic is lehetne ez a hozzászólásom*) és arra jutottam, hogy feltehetőleg az F-értéked mehetett mínuszba. Az pedig azt jelenti, hogy a kormányod ment clippingre; akkora erőt kellett volna leadnia, amit a Te base-ed már nem tud. És az ilyesmi talán a leglassabb, legszűkebb kanyarokban lehet leginkább.

    #38845: Ha jól értem, a 'Predictions' fület nézted. Én viszont a vége felé lévő 'Ryzen 3xxx'-et. Ha jól értem, ezek az előrejelzések inkább kalkuláltak. Viszont a Te CPU-dhoz való fülön a konkrét méréseket találod meg más iR-felhasználók tollából. 3800X-hez magasabb értékeket látok ott.
    Általánosságban hogy megéri-e tuningolni a Te CPU-dat, nem tudom megmondani. Nem is vállalnám ennek az ódiumát. Továbbra is azt tanácsolom, hogy olvass utána, vagy próbáld ki, hogy működik ez Nálad és aztán tudsz dönteni akár a tuning, akár egy esetleges későbbi fejlesztés kapcsán. Az tény, hogy az 524 nem annyira acélos érték, tudván, hogy a 600 fölöttiekkel sem lehet max grafikán futtatni az iR-t

    * javaslom, hogy ezt a témát ne folytassuk itt. Bár a topikgazda elég sporadikusan van és nem nagyon látszik egyéb moderáció sem, gyakoroljunk belátást anélkül is és ne árasszuk el VR-ral ezt a topikot. Köszönöm a megértést!

Új hozzászólás Aktív témák