Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz shteer #31620 üzenetére

    Egy olyan csoka nyert, aki minden versenyen mondinerezett, mert nem volt rendes elozese. :DDD rF -ben anno ilyenert meg buntetest sem kellett adni, csak kov. futamra, mert nem tudta befelyezni a versenyt, vagy utolsokent ert be. De ez az osszes csokara igaz, Ricciardos bevetodesek, bucsus modon. Komolytalan... Ezert irtam akkor, hogy ezek anno egy fenykorat elo F1RFT ligaban elveteztek volna. En meg nem ertettem, hogy tudjak egymast allandoan megtamasztani, meg kerek a kereken menni. Csak akkor esett le, amikor elinditottam a game -et.

    En AC es rF2 parti vagyok, ezeket toltam eddig, es jo volt. Norbi sem veletlen AC -val keszult fel a turaautos futamaira. iRacing hozzam nem jutott el, nem olyan ligakban voltam, ahol azzal mentek. Meg 3 szim mar boven sok, ha az embernek nincs annyi ideje...
    De nekem.itt kezdodik a szimulator versenyzes, nem ilyen szarokon. Mokanak egyebkent jo, karacsonyi lanpartyn ezzel az F1 -el toltuk, mert a tobbseg nem kormannyal jott, hanem game pad -al.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák