Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsozsa74

    senior tag

    válasz Bici #31309 üzenetére

    A legfontosabb, hogy van választási lehetőség a különböző méretű, stílusú, minőségű karikák közül. Az ízlésednek, vagy igényeidnek megfelelőt tekergethetsz. Vagy ha jut rá, akkor lehet több is, és forma autókhoz forma autókhoz valót használhatsz, GT autókhoz GT stílusút, mindez növeli a beleélést és így az élményfaktort. És végső soron mindenki a jobb játék/vezetési élményt keresi, nem? :)

    Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

  • luigi106

    tag

    válasz Bici #31309 üzenetére

    Szia. Én most váltottam G29-ről fana-ps4-re. Nekem semmi bajom nem volt a G29 kormányával egy dolgot kivéve, na jó mostmár azt hiszem kettőt. Az a szép nagy piros tekerő gomb egy tök jó dolog lehetne, de nekem elég hektikusan működött. Például menet közben akartam állítani a TCS-t és nem úgy működött hogy egy kattanás egy értékváltozás, hanem volt, hogy hármat is kellett tekernem, hogy egyet ugorjon. Máskor meg ugrott hármat. Ugyan ez, ha a fogyasztást akartam állítani menet közben. Na mármost ha 200-al mész egy kanyargós pályán, ez nem a legjobb opció. Egyébbként szerettem azt a kormányt. A ffb lyuk sem zavart középen, menet közben észre sem vettem, de most mégis azt érzem, hogy a fanával egy gyors kanyarban sokkal pontosabban tudom tartani az általam kitalált íven. Ja és egy csomó dolgot tudok állítani a kormány kijelzőjének a segítségével (McLaren GT). Ami a pedált illeti (V3) őszintén bevallom az első pár órában visszasírtam a G29 pedálját. De aztán, én megvettem hozzá a performance kit-et, és a cserélhető gumi darabok segítségével, valamint az állítható előfeszítéssel sikerült beállítanom az igényeimnek megfelelően. Én egy kicsit (na jó nem kicsit) tech buzi vagyok, ezért nem elhanyagolható szempont volt számomra az is, ahogy kinéz a pedál. Más is írta, hogy a gázpedál rugója nagyon gyenge. Ez nekem sem tetszett, de adtak hozzá még két másik rugót is amivel lehet változtatni az erősségét. Viszont nekem nem tetszett az, hogy a két csere rugó fekete. Nem szívesen cseréltem volna le a pirosat. Erre is találtam megoldást. Mivel nagyon tetszett a damper kit (dögös) ezért vettem egy olyat is. Többek tanácsára eredetileg a fékre lett tervezve, mert a gázra tök felesleges. Viszont a féket sikerült olyan jól beállítani, hogy nem akartam bonyolítani az életem még egy hidraulikával, ezért felszereltem a gázpedálra, így megmaradt a piros rugó is és sikerült beszabályozni a hidraulikát olyan finomra, mintha erősebb rugót tettem volna bele. Tudom őrült vagyok, de hát ez van. A végeredmény az, hogy szép is, meg jó is, kell ennél több? És a legfontosabb, hogy egész héten az Gr4-es online futamokon nyomultam, és nem tudtam 1,39-es időnél jobbat futni, viszont tegnap már a fanával javítottam 1 mp-et, ami nekem nagy ugrás, és szerintem még van benne több is, csak még szoknom kell az új szerkezeteket. Tudom nem csúcs idők ezek, de hát így 60+an nekem megfelel. Hát ennyi a storym, ennyivel tartoztam, hogy leírjam,cserébe a sok segítségért amit itt a fórumban kaptam. És esetleg másoknak is segítség lehet a döntésben, az én tapasztalataim alapján. Mindenkinek további szép napot, és jó versenyeket. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák