Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • seawolf570

    aktív tag

    válasz N€T0X|N #10439 üzenetére

    Nem akarok sokat OFF-olni, a lényeg az, hogy a Conrollermenűben a Configurálásnál be kell kapcsolni a Gamepad Input Filtering-et. Ha ez be van kapcsolva teljesen megváltozik a kocsi viselkedése. viszont kb. 10-15-öt esik ettől az FPS. Lejjebb vettem az elsimítást és a részletességet olyan mértékben, hogy meglegyen a 40-50 FPS folyamatosan. Ettől kezdve rá sem lehet ismerni a játékra. Előtte mindennel próbálkoztam, már átkapcsoltam a kormányt PS+ módba és Logi drvert használta, igaz jobb let egy kicsit, de így nagyon jó. Nálam az volt a legnagyobb probléma, hogy kanyarból kijőve elkezdett imbolyogni az autó, de olyan mértékben, hogy szinte irányíthatatlan lett, a gázzal játszva és ellenkormányzással sem tudtam visszahozni egyensúlyba. Sokszor nagyon fals volt az FFB is. Volt, hogy egyik pillanatról a másikra elment, majd túl nagy erővel húzta viasza a kormányt stb. Most nagyon jónak érzem, elkezdtem élvezni a különböző autók vezetését. Egyébként még mindig vannak problémák, de azt vettem észre, hogy csak bizonyos pályák bizonyos szakaszain viselkedik kicsit furcsán az autó, pl. SPA-ban, Silverston-ban és a régebben készült pályákon nincs gond, viszont amelyek még nincsenek készen ott előfordulnak furcsaságok. Ezen mondjuk nem csodálkozom, mivel messze még a kiadás, inkább most jöjjenek ki a hibák, mint később.

    Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

Új hozzászólás Aktív témák