Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • seawolf570

    aktív tag

    válasz BMWFan #10432 üzenetére

    Remélem N€T0X|N nem sértődik meg ha a szavaival élek, szerintem "fos". :) Még a Genius-nál is nagyobb.

    De a viccet félretéve, tényleg az. Ezektől a kormányoktól ne várjatok nagy csodát, inkább csak szenvedés van vele, aztán a hozzá illő helyen végzi (ágy alatt, szekrény tetején, a padláson, később amikor a kutyának sem tudod eladni és csak útban van, lomtalanításkor a kuka mellet).

    Egyébként szerintem ezt még a kukás sem viszi el, mivel elektronikai készülék és veszélyes hulladéknak számít (kukába, vagy az mellé ne tegye senki).

    Tényleg komolyan. Szerintem néz meg pár videót róla, ha beírod a Google-ba kidob párat, szerintem nem meggyőzőek. Egyébként csak 180-at fordul összesen (90-90), nincs normális rögzítője a tappancsokon kívül, nincs FFB, egyszerűen gagyi az egész. Ez semmire sem jó, max arra, hogy kidobd a pénzed az ablakon. Egyébként ha van időd, olvasgass vissza a fórumban (tudom rengeteg HSZ van), szinte mindenkit lebeszélnek az ilyen szörnyetegekről. Akit nem sikerül, az saját kárán tanul. Ennél tényleg jobb a billentyűzet vagy a joy (én mondjuk a joy-t is utálom) és akkor a pénzed is megmarad. Neked is csak azt tudom mondani, a te pénzed, te döntesz.

    Én egy fillért sem adnék érte, sőt ha valaki meg akarna ajándékozni vele, feljelenteném (valami környezetkárosító szabályszegés vagy hulladékgazdálkodás rendjének megsértése miatt).

    N€T0X|N

    Írtad nemrég valahol, hogy a pCARS FFB-je miatt a "hányinger kerülgetett" (vagy valami hasonlót). Nekem is rengeteg problémám volt vele a GTR3 RS-el, nagyon fals volt az egész, sokszor kezelhetetlen volt az autó. Ha minden igaz rájöttem mi okozta az egészet, a hétvégén elég sokat toltam vele és most jónak tűnik (kezesbárányok lettek az autók), most már élvezetes volt az egész.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

Új hozzászólás Aktív témák