Új hozzászólás Aktív témák

  • frango13

    aktív tag

    válasz frango13 #19347 üzenetére

    Na végül csak vettem én is egy G27-et. Egyébként tök jó, hogy a dobozában semmi lemez, amiről lehetne telepíteni a drivert. Logitech oldalán meg a G27 letöltéseknél inaktív a driver letöltése gomb...
    iRacingben próbáltam c6.r-rel. Sokkal könnyebben lehet terelgetni ezzel, mint a DFGT-vel. Sokkal könyebben, lágyabban lehet csúsztatni a gépet és az ellenkormányzás mértékét is jóval könnyebb eltalálni. Viszont az SQ váltó és a több gomb a kormányról eléggé hiányzik nekem. Zavaró még az a hatalmas FFB lyuk is, de ahogy olvasom driverben feljebb kell csak venni az FFB erősségét és akkor jelentősen csökken ez is. A pedálsor is sokkal jobb. A gázban eléggé érezni a rugót, de így is sokkal jobban adagolható, mint a DFGT műanyag vacka. A fék is jóval keményebb, mint a DFGT-ben(A squash labdás megoldás egy rémálom...). 100* jobban adagolható. Viszont nagyon közel vannak a pedálok egymáshoz. A legjobb lenne kiszerelni az összes pedált és személyre szabott tartót csinálni nekik. Plusz még a pedálok meghosszabbítása se ártana, mert elég rövidkék. 80K ezért kicsit soknak tűnt, de ha azt nézzük, hogy ezen kategóra felett már jóval mélyebbre kell nyúlni a pénztárcában, akkor szerintem még ez az ár is elfogadható. A következő szint nálam szerintem egy fanatec pedálsor lehet fordított tartókonzollal. :)

    :)

Új hozzászólás Aktív témák