Aktív témák

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    2005-05-26 17:37:12

    Hát ami engem illet a kétségeim végképp elmúltak. Elfogadtam, hogy vége, és lassan elkezdtem feldolgozni, hogy nem az enyém többé. Az érzéseim meg szép lassan átváltoznak vele kapcsolatban. Tudom, hogy nem lesz köztünk se jó, se rossz ezután, és tudom, hogy nem fogunk békében elválni. Nem hív, nem válaszol esemesre. Annyi gerincesség nincs benne, hogy pár szóval elhajtson a (moderálom magam). Talán azt gondolja, hogy ezzel ő lezárta a történetet. Én viszont nem fogom megkönyíteni számára a szakítást.
    Az érzésem miszerint valaki kettőnk közé ált, kezdenek beigazolódni. Dehát nem csodálkozom ezen sem. A nagy távolság miatt ugye esélyem sincs, hogy bármi akadályt gördítsek egy új udvarló elé. Meghát felesleges is. Ha ő nem akar akkor nekem hogy sikerülne?
    Persze időről időre visszaesek, és összeszorul a szívem, ha arra gondolok, hogy mit csinálhat azzal a másikkal. A közösen berendezett házban, az általam készített ágyban. Na ilyenkor elmegy a kedvem az élettől is. De pár óra, és a barátaim visszarángatnak a letargiából. Néha nagyon elszánt vagyok, ha az új életemre gondolok, néha meg nagyon elkeseredett. De lassan meg fogok békélni. Viszont soha nem fogom őt elfelejteni, és sokat fogok azon rágódni, hogy mi lett volna HA...

    A kedves barátaim persze mindent elkövetnek azért, hogy ne lássanak ilyen szar állapotban, és ahogy az szokott lenni, akad kerítő bőven. A vége meg az lesz, hogy hiánypótló jelleggel bevállalok egy hölgyet, hogy utána újra 5 évet áldozzak rá az életemből.
    Viszont semmitől nem félek jobban mint hogy egyedül legyek akár 1 hónapot is. Szóval ha valakinek szingli barát!nője van ne kíméljen

    Így visszaolvasva elgondolkozam, hogy lehet hogy már régen vége ennek a kapcsolatnak, ha ilyen gyorsan egy másik után akarok nézni. Bár az is lehet, hogy ez csak egy védelmi reakció.
    Majd az idő eldönti...

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

Aktív témák