Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neilszab

    őstag

    válasz Tegla80 #4764 üzenetére

    Tegla80:
    24'-es FULL HD monitoron toltam, ennek kicsi az input lagja, illetve PC-is ezzel tolom, tudom milyen ha jó. Nem a monitor lagol, hanem maga a játék. Minden sértés nélkül mondom, ha te nem érzed, hogy mennyivel jobban fut 720p-ben, mind 1080-on, akkor fizikai mélységeinek megbeszélésébe fölösleges belemennünk. (tényleg nem szurkálni akarlak, próbáld ki ;) Nekem beüzemelés után első dolgom volt felhívni Sinka Danit, hogy megkérdezzem mit érdemes alapból beállítani, ezzel kezdte.. )

    Illetve natívat csak akkor tud a tévéd, ha pont 720p a felbontása, vagy tud pixel helyesen megjeleníteni kisebb felbontásokat.

    A magyar listán a 70. hely környékén vagyok (kölcsön account-tal, így nevet nem mondok), illetve a qual zárása után sikerült egyszer levinnem még éppen 2:20 alá (~50. hely), de ezeket bizonyítani nem tudom, így rád bízom, hogy adsz e szavamra. (mondjuk ha kamuznék, akkor szívem szerint ennél azért jobbat mondanék :D )

    sz_abika
    Egyáltalán nem volt célom lehúzni, hiszen nagy lelkesedéssel estem neki a kölcsön PS3-mal... kipróbálás során pedig nagyon hullámzó volt a megítélésem (ahogy egyre jobban ismertem meg, hol tetszett, hol nem) és a végén szerettem volna egy lehetőség szerint minél kevésbé szubjektív véleményt megfogalmazni. A platform független összevetés tényleg kicsit erős, de ha nekem nem az az elsődleges célom, hogy PS-ezzek, vagy PC-ézzek, hanem hogy szimulátorozzak, akkor a platformok közül is választanom kell..

    Egyébként abban is egyetért értek, hogy iszonyat jó a GT abban, amit képvisel, és nagy szükség lenne PC-n is egy hasonló kaliberű szoftverre félúton az arcade és a simulátor között + ilyen minőségű körítéssel, mert tényleg marha jó dolog, hogy úgy kapok autószerű vezetési élményt, hogy előtte nem kell órákat a beállításokat és kocsi setup-ot bújnom, hogy egyáltalán körbe tudjak menni a pályán. Talán majd a Project CARS, de majd meglátjuk...

    A kocsik számát tekintve meg csak az a kérdés, hogy kinek mire van igénye, minél több és minél változatosabb kínálatra, vagy kevesebb, de nagyobb műgonddal és precízebben kidolgozott modellre? Én a GT Legends-et például idestova 6 éve tolom, kb 35 autó van benne, de még nem merem kijelenteni, hogy minden jól ismerem és ne lenne még mit tanulnom. Az iRacing-hoz meg például kb 1 év alatt készül egyelten autó, gondolhatod, hogy kicsit más mélységű a lemodellezése. Több száz autó ilyen szintű részletességgel valóban belezsúfolni egyelten szoftverbe képtelenség lenne, vagy legalábbis totális anyagi csőd költség oldalon.

    Szeretném még egyszer kiemelni, hogy szeretem nagyon jó dolog a GT - a hangokat kivéve - és méltán szeretik ennyien ennyire, csak ha a szigorúan a "szimulátor" vonulatot nézzük, akkor bőven találni azért ilyen tekintetben komolyabb alternatívát.

    Az meg hogy a fejlesztők kipréselték a PS3-ből amit csak lehetett (túl is vállalták a határait), az meg inkább a fogyasztó nyomás "bűne", elvégre el is kel tudni adni valahogy azokat a korongokat. Nagyon kell már alá a PS4! :B

    [ Szerkesztve ]

    Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

Új hozzászólás Aktív témák