Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    Kerekítek...:) 23 éves vagyok, engem egyáltalán nem fogtak, s mégis normális vagyok/lettem, vagyis fogjuk rá. :D Egyetértek ránörrel, minden fejben dől el. Én mindig is járkáltam bulizni, fűnél durvábbat nem próbáltam és nem is tervezem, mert nem érdekel.
    Alkoholt olyan havi egyszer fogyasztottam változó mennyiségben, néha csak egy üveg sört, néha meg 10 korsót egy éjszaka alatt. Cigizni csak buliban szoktam, mert mindig, minden körülmények között kínálgatnak, én meg elfogadom. :)) De akkor se tüdőzöm le, nem is tudnám, minden bajom lenne. Csak úgy kocásan szívom.
    Annak idején sulival gondjaim nem voltak, bár szorgalmam az egy nagy nulla volt, de mégis megvolt az átlag 4-es +/- 0.2. Nem azért volt ennyi az átlagom, mert marha szorgalmas voltam, hanem inkább azért, mert érdekelt sok tantárgy, így tanulnom se kellett rá. (történelem, földrajz pl.)
    Egyszer küldeni akartak angol versenyre is, de mondtam, hogy a-a, engem nem érdekel, szóval a szorgalmam az tényleg egy kalap meleg széklettel volt egyenlő, de ettől függetlenül bírtak a tanárok, gond nem nagyon volt velem...

    Gyereket viszont én nem hiszem, hogy vállalok, egyrészt azért, mert nincs türelmem a gyerekekhez (na jó, a kislányok azért nyugisabbak, egy olyat talán:D) másrészt meg szerintem az emberiség az utolsó jó éveit/évtizedeit éli, mert bizony a mai fiatalok többsége alkalmatlan a világ "vezetésére". A folyamatos környezetszennyezésről, népességrobbanásról meg nem is beszélek. Biztos vagyok benne, hogy lesz III. világháború, ami majd az élelemért és vízért tör ki. A kérdés csak az, hogy mikor. 2050-re 10 milliárd felett lesz a populáció, szóval a jelenleginél csak nagyobb lesz a nyomor a világban. Ez egy időzített bomba. Élvezze az ember az életet amíg tudja, úgy vagyok vele. Gyereket vállalni lehet rizikós lenne a későbbiekben.

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák