Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csatravi

    senior tag

    válasz Parci #40748 üzenetére

    Leginkább az a probléma, hogy az emberek nehezen vagy egyáltalán nem akarnak még egy kicsit sem visszább lépni. Abban a világban ahol sokan megzakkannának egy mobiltelefon elvételtől vagy ha nem tölthetnének fel egy insta képet magukról.

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz Parci #40748 üzenetére

    Úgy sejtem (aztán lehet, hogy rosszul), Te (is) fogékony vagy pár "elméletre"...
    Lehet, hogy egy fajta lavinát indítok el, de azért megpróbálkozom vele...
    Természetesen nem kell elhinni egy szavamat sem, de azért leírom.
    Annó a diplomamunkámat az n-ed fokú permutációk a káosz-ban címmel írtam. (mondom, nem kell elhinni) ;]
    Ez kb. olyan, mint amikor elméleti fizikus a kezében tart egy fekete, nagy, műanyag-kockát, és erről bebizonyítja(vagy nem), hogy az igazából egy kék, kicsi, gumi-golyó...

    So, eljátszottam a gondolattal, hogy kivettem az egyenletből a kommunikációt...
    Szóval, mi lett volna, ha nem értesültünk volna az új felfedezésről(senki sem a világban), mármint az új koronavírusról... (Minden más marad (utazás keresztbe-hosszba, stb stb) csak nem fedezik fel és értesítik a világot erről...)

    Bátorkodtam írni egy "egyszerű" (pacifaxát egyszerű :DDD ) modellt, hogy most hol tartanánk...

    Még1x: Ne kövezzetek meg, nem vagyok vírustagadó meg semmi ilyen faxság, ez csak egy elméleti eszmefuttatás, tisztán matek alapon...

    Szóval így, a fent vázolt infók alapján, szerintetek hol tartana a világ?
    (annyi segítség, hogy a matematikai modell alapján (talán) ez a topik sem létezne... :DDD ) :R

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák