Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Csatravi #38097 üzenetére

    No erre mondom én azt, hogy távol esik az észszerű védekezéstől, de nagyon, ez már az a szint, ami miatt simán plusz 30 pszicho osztályt kellett volna indítani az orvosi és bölcsész egyetemeken. OK, hogy Te ennyire rettegsz, de ezt nem teheted elvárássá. Azt sem, hogy a hazavitt árukat otthon zsiliprendszerű védelmen keresztül juttasd el a hűtőkig 3 fokozatú fertőtlenítés utána minden dobozos terméknél meg hasonlók. Épp elég ilyet is olvastam itt, de ez már konkrétan nem normális így. :N

    Én amúgy eddig is irtóztam a bevásárlókocsik tolórúdjától és igyekeztem minél hamarabb kezet mosni és pont előbbi miatt a kormányt, váltót, etc is át szoktam törölgetni. Ha eszembe jut, nem kényszeresen szerencsére, mert akkor mehetnék én is a pszichomókusokhoz. Azt sem tudom, fogadnak-e ilyenkor. Mondjuk amelyik retteg, az maga is kezelésre szorul, szóval ahhoz kár is lenne mennem. :D

    (#38099) S e t h

    Ezek miatt mondom én is, hogy észszerűtlenül csinálni, irányítani, levezényelni bármit is, az maga az idiótaság. Meccsre szerencsére nem nagyon járok, nem olyan országban élek, ahol van valódi football.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák