Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz t72killer #37645 üzenetére

    "aki nem erre szerződött, annak azért valszleg megerőltetőbb/kényelmetlenebb a meló maszkban.... ha hirtelen kitalálja a vezetőség h decemberben bikinifelsőben kell menni üzletet kötni "

    Ne mossuk össze. Tényszerűen, miről lenne egy megerőltetőbb/kényelmetlenebb attól hogy nem erre szerződött? 60 éves mamó nővérke, 25 éves egyetemről szakadt medikák is hordták naphosszat (nem 8 hanem 12-24 órákat) nem csak az orvosi maszkot, de védőszemüveget, hajhálót, és az egész fejet takaró plexit világszerte hónapokig. Szerintem ők se erre szerződtek.

    Másrészt ennek semmi köze a munkáltatóhoz, be is perelhetnéd (és nyernél) ha ő találna ki ezt a bikinis hülyeséget, de a maszk (helyesen hordva + társai, a kötözködők kedvéért) államilag meghozott, mindenkire egyformán érvényes kötelezően betartandó jogszabály.

    Lehet még sok dologba belekötni meg teljesen irreális, valótlan és nem kapcsolódó példákat hozni. Kötelező, pont, és sokszor bizonyított hogy max ténylegesen az egyén saját gyengeségét bizonyítja ha nyafog miatta, de helyesen használva, cserélve stb. szinte senkinél semmilyen kárt nem okoz, napi 8 órában sem.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák