Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    válasz pjen #16834 üzenetére

    Azért nekem is vannak barátaim, megoldjuk online amennyire lehet. Nem a világvége, és nem is börtönbe vagyunk zárva. Eleve ha akarnám kimehetnék, én döntöttem úgy, hogy betartom amit kértek tőlem amennyire tudom. Sajnos mindenkinél ez nem reális.

    Igen, természetesen tisztában vagyok vele, hogy nem dolgozhat mindenki otthonról. Mélységes tiszteletem mindenkié, aki a kórházakban, futár cégeknél, konyhákon, boltokban, gyárakban, rendőrségen, katonaságnál, stb. szolgálatot teljesít, hogy minden zsírozottan mehessen. De náluk nem is feltétlenül téma az, amire reagáltam, vagyis hogy még jóformán egy hónapja se tart az otthon lét, de már megy a hiszti, hogy kezdünk megkattanni.

    Ezek az emberek mit csinálnának magukkal, ha ne adja az ég bekerülnek egy hónapra a kórházba és ágyhoz lennének láncolva, ami úgy kb. sokkal rosszabb mint otthon szabadon mozogni és azt csinálni amit akarsz? Én mondjuk sorkatona már nem voltam, de az alapján amit elmeséltek, ott se lehetett csak úgy szabadon azt csinálni amit akartál, és az sem 3 hét volt, valahogy mégsem őrültek bele az emberek.
    Tényleg műhiszti számomra.

    #16846: apám oldali nagyszüleim be is vannak rezelve ennyire, hogy már pár hete ki se mozdulnak otthonról. Ha vesznek nekik a szülők bármit is, azt is csak ablakon át átveszik és ennyi volt, majd telefonon megbeszéljük. Egyedül az anyum oldali mamám az, aki nem hajlandó összeköltözni az apám oldali szülőkkel, hogy izolációban lehessenek, mert össze van nőve anyummal. De azért minden alkalommal elmondja mennyire fél. Félhet is, infarktus és két szívműtét után. Ott se lehet értelmes dolgot mondani. :(
    Félek is nagyon ettől az évtől, nagyon szerencsés vagyok hogy ennyi ideig együtt élhetek nagyszüleimmel, nem lesz ez sajnos így örökre. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák