Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gergo5991

    őstag

    válasz gergo5991 #101938 üzenetére

    10 napja kezdett el szurkalni erosen mindket labamba bokatol combig amikor kimentem setalni. Hazajottem erosen szurkalt mentem a korhazba eloszor, akkor haza zavartak. Ra 3 napra enyhult a szurkalas, de mostmar csak uleskor a terdhajlatban belso combban meg a bokaban szurkalt. Voltam korhazba megint, mostmar beutaloval, de akkor se ezt vizsgaltak hanem hogy magasabb volt a vernyomasom. Tegnap este meg szurkalt a pupom mellett, es finoman amikor megnyomtam azt a reszt ahova szurkalt, leugrott a szuras a combhajlatomba. Na mondom ez tuti verrog, rohantam orvoshoz beutalo a korhazba, de ekg es ddimmer meg amit fentebb irtam kezzel megnyomogattak mas kivizsgalas nem tortent. Uh-t az istenert se tudtam elintezni. Azt mondta az orvos ilyen ddimmerrel ez tuti nem verrog nyugodjak meg es haza engedett. Azt mondta menjek mashova a labszurassal ortopedhoz vagy igy.

    na meg a masik ha 10 napja kezdodott ez az egesz akkor kellett volna ddimmert csinaltatni nem? Vagy ha lenne igy 10 nap utan is kimutatna?

    amit elfelejtettem februar vegen volt covid tunetem, negativ tesztek ellenere van antitestem, ezt is emlitettem az orvosnak de ugy volt vele hogy feljegyezte es ennnyi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák