Új hozzászólás Aktív témák

  • flexxx2

    őstag

    Landcomputer: erről a boltról muszály írnom egy nagyon pozitív sztorit.

    2019 augusztusban 1.5 hónappal gari lejárat előtt visszavittem egy Gigabyte windforce gtx1060-6gb VGA-t, kerregő hang a ventillátornál. Akkor még nem tudtam, de nem egyedi az eset, csak bizonyos fordulatszám tartományban van, a szerkezet nem az igazi. Elvitték a gyárba, mivel vizsgálták nem-e ügyeskedni akartam. 1 hónapig ültek rajta. Visszajött, gari idő meghosszabítva 1 hónappal. Nincs kerregés, ok.
    ...1 hónap múlva elkezdi újra, alig hallható. Még 2-3 hét, egyre hangosabb. Gari lejárt. Próbaként felhívtam a boltot, hátha mondd valami lehetőséget. Nem is gondoltam volna, hogy azt mondja hozzam vissza azonnal. De ezt mondta, viszi vissza, rájuk "szól" nyomatékosan, hogy javítsák meg, nem érdekes hogy a gari lejárt már.
    Ez volt december eleje körül. A kártya jön vissza 1.5 hét múlva. Kicserélték az egész hűtést. "Bódogszág". Otthon: kártya sokkal hangosabban kerreg. Ekkor kezdtem utánanézni, hogy ez nem sima csapágyas probléma lehet. Ez konstrukciós hiba. 45-65% között kerreg nálam, utána elhallgat.

    December miatt már nem vittem vissza, megbeszéltem a bolttal, majd januárban. Most már hajlandóak lettek kicserélni egy másik kártyára, ami egy GTX1660 lett. Happy End, de hosszú történet volt.
    Konklúzió: A disztribútor hozzáállása elég kérdőjeles, de a Landcomputernek hatalmas dicséret jár ezért.

    Ui. a kártya még nincs nálam, mert megkérdeztem, hogy ha ráfizetek, kapok-e egy 1660 supert. Várom a választ :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák