Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Darmol #105 üzenetére

    Én nem mondom hogy szantsuk be sőt. A bajom azzal van bár egy párszor leírtam, ahogy ezek prezentalva és interpretalva vannak. Értsd, az elektromos autóval nincs bajom sőt. Az újrahasznosítás nélküli akkupakkokkal, a strukturális, javíthatatlan akkucsomagokkal viszont de . Nem mondom hogy szantsuk be az elektromos autózást, de amikor onvezetesrol beszélünk meg taxizik nekünk az autónk, mondhassam már hogy jelenleg ehhez nincs meg ami kell, és ha bárki azt hiszi hogy ez karnyújtásnyira van az téved, ha mondja haziludik.

    Az űrkutatás fontos. A holdra menni lenne értelme sok tudományos szempontból, H3 miatt is, tehát van érdek. A marson jelenleg semmi nincs ehhez képest, onnan meg tovább menni megint fölösleges a jelenlegi technológián. Az elérhető még mindig filozófiai értelemben van csak a közeli rendszerek szempontjából is. Egy szondaval elérhető. De nukleáris hajtashoz meg fölösleges oda bázis. A mars kolónia egy sugallt kép ami brand építésre lett használva. Pont. Ugyanúgy ahogy sugallva lett 2022-ben két cargo, idén meg 2 cargo meg 2 humán misszió oda. tőle. Közben nyilván utóbbi nem lesz. Nem csak azért mert jelenleg értelmetlen lenne, az egész céget tenné kockára cél nélkül, ha bárhol gebasz van, és nem érnek haza az utasok az beláthatatlan következményekkel járna a cég számára.

    Nem vagyok a fejlődés ellen. Csak azt mondom, hogy a fejlődés nem úgy néz ki, hogy 4004 után 13900 jött, és azt vizionaltuk, hanem lépésről lépésre, az előző lepcsofokot finomitva, tanulva, fejlodve jutottunk ide. Rengeteg ember iszonyat munkája, zsákutcák, hibák és tévedések vezettek ide. És ez csak egy proci. Eljutni és életben maradni más bolygón az ennél sok nagyságrenddel nagyobb falat. Csak emberek nem látják be, és nem tudják kezelni. Azabaj.

Új hozzászólás Aktív témák