Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Darmol #157 üzenetére

    "Néhányat"

    Ahhhaaaa, kinyitottam vérvétel közben az ajtót és láttad a centrifugat is? :D

    "A _lehetőség_ benne van, hiszen bármikor előfordulhat, hogy új tudásanyaggal elérhető egy addig lehetetlennek tűnő cél."

    Lényegében leírtad hogy fingod nincs a témáról ;) direkt hagytam neked egy üres kaput, ha tudnád miről beszélsz régen lecsaptal volna rá. Ehhez képest észre se vetted... De cserébe jól peldazod amit írtam, hogy a hiszékeny laikusokat ennyire könnyű megvezetni... Köszi hogy ebben is a segítségemre voltal...
    Egyébként nem technikai vagy technológiai hanem biológiai problémák vannak. Good luck megoldani azt barmilyen eszközzel utólag.... Lehet hogy egyszer szempillabol fogunk vizeletmintat venni, de leginkább arra tippelnék hogy inkább nem...

    "waterseer teljesen jól működik"
    Mik vannak, egy kinai paramentesito vizet gyűjt? Megvan honnan indultak, mivel bszták át a népet? Ezek szerint megint olyanról beszélsz amiről nem tudsz semmit... Nézz utána inkább ;) Nem működött. Soha. Amit most árulnak köszönő viszonyban nincs azzal amivel lenyúlták a népet, ez működik, de csak egy túlárazott kinai tucat cucc...

    "hyperloop-pal kapcsolatban kijavítalak:
    Működhet? Persze"

    papa musk büszke rád. Igazából csak a hőtágulás, a szigetelés, a legritkitott tér létrehozása és fenntartása ilyen méretek és komplexitás mellett, karbantartás, alapvető biztonságtechnikai problémák, és kismillió más dolog ami hiányzott, mielőtt végülis mindenki feladta aki egyáltalán beleállt, de jaaaaaaa persze simán működhetne, én is láttam, cgiban tök menő volt. Aludj tovább neo :P

    A beugrós kérdésedre a valaszt meg a további értekezést vastagon elbuktad amikor ennyire nyilvánvalóan hazudtál. Részemről veled a jövőben semmit se beszélgetnék :N kamugéppel vitatkozni olyan szórakoztató mint csaloval 1v1 rustot játszani :U viszlát

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák