Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz viharhozo #52167 üzenetére

    4 éve nem sokat néztem focit, csak a VB-t. Azt sem tudtam ki az a Messi, leültem hogy majd az argentinoknak szurkolok. Egy szál gólt nem lőtt, de olyan mozdulatai voltak hogy azonnal megfogott, amit még soha nem láttam. Ha már nincs is meg a régi mozgékonysága, még most is képes olyan kitett labdákra, mélységi indításokra amire nagyon kevés más labdarúgó. Ráadásul képes konstans hozni ezeket a megmozdulásokat meccsről meccsre.
    Remélem behúzzák a döntőt a németek ellen, mert megérdemli a VB címet, és szerintem 4 év múlva már nem lesz rá esélye.

    /人◕ ‿‿ ◕人\

  • k!nG

    aktív tag

    válasz viharhozo #52167 üzenetére

    Es az miert lenne baj? Mondj meg egy nevet aki megerdemelne ezt a cimet. Messinel egy sokoldalu jatekos a vilagon, egyarant tud jatszani a kozeppalyan, vagy tamadokent (jobbszelen, kozepen), iszonyu technikas szep focit jatszik es elegans mozdulatai vannak es nem utolso sorban egy egyeniseg. Es ha osszehasonlitjuk tenyleg nem alaptalan a Maradonahoz viszonyitas. Jo neha setal a meccseken, stb. de o minden teren klasszis. O az a focista aki karrierje vegere megerdemli, hogy a nagyok kozott tartsak majd szamon, mert a karrierje soran eleget tett ezert mar csak a Vilagbajnoki cim hianyzik neki, hogy beirja magat a sporttortenelembe.

    Az a baj, hogy megy ez a merhetetlen utalkodas, foleg a klubhusegetek miatt es nem veszitek eszre ezeket. Szerintem nagyon sokat szamit az, hogy a focista egy egyeniseg is legyen es mostanaban ez hianyzik a jatekosokbol. Es bizony ezert meg is erdemli Messi, hogy agyon hypeoljak ot, mert egy Mullernek vagy egy Klosenak nincsen egyenisege. (es ugyanez vonatkozik CR7-re is, mert valamilyen formaban o is egyeniseg) Fogja es bevagja a golokat mindket nemet. Jo jatekosok, eredmenyesek, a maga posztjan klasszisok mind, de semmi kulonos.

    Oszinten en annak sem orulok, hogy Klose megdontotte Ronaldo rekordjat. Ronaldo egy elo legenda, ha megkerdezed az utcan az embereket, hogy melyikojuket ismeri, 100% hogy legtobben az utobbit mondjak majd. Klose, miutan visszavonult mi lesz? Max a nemetek fogjak ot emlegetni, de az biztos, hogy nem az egesz vilag. Egyetlen emlekezetes momentuma ez lesz, hogy beallitott egy VB rekordot, amit majd ugyis megdont egy eredmenyesebb jatekos.

    https://www.behance.net/vargadom

Új hozzászólás Aktív témák