Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz venember83 #184639 üzenetére

    megosztom veled, mert a barátom és topiktársam vagy. és most nagyon őszinte és sallangmentes leszek.

    azért nem ugrálok, mert én ezt a Barcát, ezt a mostani keretet, amit látunk a pályán, én ezt nem szeretem.
    nem a klubot nem szeretem, mert azt szeretem, 98óta szeretem.
    de ez a keret azóta venember, azóta az első olyan keret, amiért én az égvilágon semmit nem érzek.. a kis de jongot - tudod forceberg kedvence- , őt igen, mert holland, meg ügyes gyerek, stb.. ő okés, de.. nagyjából ennyi. én ezekkel a mostani többiekkel többre nem jutok. és nem nagyon nézem a meccseiket sem, azon kaptam magam.. az este se néztem, elkapcsoltam. nem érdekelnek, egyszerűen....
    én nagy barcás lettem, mikor a hollandok elkezdtek ömleni az ajaxból, éltemhaltam értük, Rivaldoval meg Figo-val szuperek voltak. sport tv első évei akkor voltak emlékszem, mindig ment a kiabálva drukk.. utána jött a ronaldinho/eto/deco éra, fantasztikus éra volt, imádtam..az Inter-t is háttérbe szorította emlékszem (R9 sem volt már akkor ugye ott). aztán meg jött Messi, és az igazi aranykorszak... csoda.
    de ma, nem megy, egyszerűen

    és tudom, tudom, lehet kövekkel most megdobálni hogy nna, a nagy kitartó drukker.. de nem erről van szól. én szurkolok ugyanúgy a barcának, ha meccset játszik valaki ellen (kiv. inter, ajax, arsenal) nekik drukkolok. ez ma sem kérdés
    de...
    de talán megérted, miről beszélek
    ezek a mostaniak, szedett-vedett nímandok nekem

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák