Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz cyberkind #162153 üzenetére

    Egy nyitottabb, sőt sokkal nyitottabb rendszerrel nekem sem lenne bajom mindegy hogy szuperligának hívják. Csak ahogy ők vázolták soha többé nem jönne össze egy Ajax szenzáció vagy akár egy Villarreal - Bayern sem ha a bajorok is csatlakoznának.
    Nem lehet történet és teljesítmény alapon szelektálni úgy, hogy közben csak azokat vesszük figyelembe akik gazdaságilag is eljutottak a topba, és akkor ott húzunk egy vonalat.

    Mondjuk nekem már eleve bajom van, a valódi szurkolók az ultrák, a területi, történeti, családi stb stb elköteleződések alapján szurkoló emberek szembeköpésével, csak mert a bangladesi meg tökömtudja milyen sztrímer gyerekek több pénzt nagyobb tömeget hoznak.

    Oké, nyissanak amerre akarnak, de én nem akarok élni egy olyan világban ahol a stadionban utaztatott nyereményjegyes streamerek ücsörögnek, mert a szurkolóknak megfeküdte a gyomrát a jegyár, lásd Juve ultrák pl. A Roma vezetőire most azért is vagyok büszke mert 3 meccsre 30€ -ért cakk pakk lehetett jegyet venni. Nem lett volna kötelező, mert eddig is a megengedett fullon volt a stadion, de gyönyörű gesztus.

    Nagyon sokrétű ez a futball "politika" probléma, kb lehetetlen itt félreértés nélkül mindent megbeszélni ezzel kapcsolatban. Az eredeti SL terv egy szúrós vadhajtás volt, amit le kell metszeni, de fontos hogy ilyen elven kell metszeni az EUFA/FIFA-t is.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák