Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #116841 üzenetére

    Qrvára elegem van nekem is, 3-0-ról sikerült leadni 3-3-ra.
    Egy kicseszett röhej.

    Azt hinné az ember, hogy a kiöregedő Fazionál nincs tohonyább, lassabb, szögletesebb, mélább f@szkalap, de van, ő Ivan Marcano, a Porto ex kapitánya. Bár Fazio lett volna most is Manolas mellett, ha már Jesus sérült.
    Olsennek sem volt jó napja, de én nem varrnám a nyakába most sem, pláne hogy bravúrja így is volt.

    Na de, ez a kis Kluivert gyerek nem tudom mi a bánatot képzel magáról, alibi színpadi focista 10-ből 9 meccsen.
    A többiek is úgy fogalmaztak finoman, hogy duzzad az önbizalomtól, de már allűrjei vannak, hisztizik, ugat Dzekonak, ugat a középpályásnak meccs után pedig visszaszólt Di Francescónak mert teljes joggal le merte tolni. Fél órát kapott ma, és egy rakat fos volt, teljesítménynek nem nevezném.
    Egy El Shaarawynak nincs ilyen arca, de még ha Zaniolonak lenne mostanra azt is inkább megérteném, de ez a kis csíra egy holland csikócsapatban lőtt pár gólra és az apja nevére játssza az agyát és sétálgat mint egy szupersztár.
    Persze jó játékos ő, tehetséges, itt is ügyes, de azért álljon meg a menet, vagy vegyen vissza és üttessen magába az apjával egy kis alázatot vagy menjen el némi haszonnal. Remélem De Rossi leépíti.

    Nagyon szépen köszönjük az Internek és még inkább a Torinonak, hogy még így is egy ponttal közelebb kerültünk a 3. helyhez. A Napoli igazán verhette volna a Milant, mert így nekünk mindenképp meg kell, bár amúgy is illene. Most nagyon remélem hogy a Juve megteszi a szívességet.
    Halljátok Juvésok! Most a 0-1 is tökéletes és gyönyörű eredmény!

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák