Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz FLATRONW #34 üzenetére

    Tudom, szubjektív, de pont letojom, lesz-e CoD PS-en, vagy úgy egyáltalán. Engem eredetileg a Diablo jobban bosszantott, de azt kell mondjam, már az sem érdekel, több időt teszek bele a Diablo 2 felújított verziójába, mint a Diablo 3-ba, egész egyszerűen jobb játék, és a negyedik rész kapcsán sincsenek illúzióim, hogy abba az irányba haladna, amire pénzt lennék hajlandó kiadni.
    Mivel a Microsoft nem ad ki/fejleszt konzol exkluzív játékot, majd azt a párat ami esetleg érdekel, tolom PC-n. Ugyanezért nem gondolom, hogy jelentősen megdobná az XBOX-ok eladásait, bár érdekelne mennyien játszanak konzolon FPS lövöldével - gyanúm szerint többségében aki teheti nem konzolon tolja a multis FPS-eket...

    A Sony pedig nem nagyon tűnik nekem úgy, hogy valaha akart volna multis exkluzívot(így hirtelen nem tudok mondani egyet sem PS-re)... nyilván nem jön jól neki, hogy a CoD esetleg eltűnik a platformról, de azért belehalni nem fog. Erősen úgy néz ki, hogy a PS exkluzív játékok közt továbbra is több lesz a system seller cím, mint MS-éknél. Igaz, kb. mind single-player játékok. Én se véletlenül vettem PS5-öt és nem XBOX-ot, pont az exkluzívok miatt, nem azért mert a Sony bármivel is szimpatikusabb lenne(mellesleg lassan 20 éve élek MS termékek supportjából).

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák