Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agressiv

    addikt

    válasz HERR Z #17215 üzenetére

    FSP Noise killer táp (újan vettem de nem boltban)
    ABIT AV8-as lap
    Socket A-ra való rézmagos hűtőborda speckós ventillátorral (ez eddig a legjobb megoldás)!
    Processzor lekupakolva egyből magon a borda (Socket A feeling :DDD)
    1Hónapja Vásárolt Kingston k ram, Jocestől származnak újak voltak bontatlan dobozban 2008-as gyártásúak!
    Azt még megjegyezném, hogy nem ORTHOS stabil 2430MHz-en kb 1 órán belül hibázik, de a játékok mennek több órán keresztül gond nélkül, valamint ha a gép torrent miatt akár 1 hétig is megy folyamatosan nem fagy ki. Egyedül az ORTHOS jelez hibát és mindíg ugyanabban a magban!
    Amúgy a processzort még tőled vettem pár hónapja. A kupak alatt a mag közepére nem jutott hővezető anyag ezért az egyik mag 110 fokig is felmelegdett majd kifagyott a gép (alapfreki/fesz) amióta lekupakoltam azóta 60 fok fölé nem megy!
    Ha tuningolom ha nem, a Magfesz nem esik le! 1-2 század voltot ingadozik de eddig minden gépem ilyen volt, és ez problémát még nem okozott!
    Tudom, hogy a VIA Chipset nem a legjobb (sőt rakás szar) de attól ez a lap még tuningra lett tervezve és szerintem valamilyen szinten mukodnie kellene!
    Ha csak a ramokat tuningolom azok elmennek 450-ig 3.0-3-3-8-on 2.8V-al, de ha procival eggyütt a ramokat is húzom akkor még 2400MHz-en is katasztrófa van általában még a windows sem bootol be!
    Szóval ez a helyzet :DDD

    Everest túlhajtás
    Jaaa a skin ellenére Windows XP SP2 fut!

    [ Szerkesztve ]

    Hát még a borz.....

Új hozzászólás Aktív témák