Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lajafix

    addikt

    Na én a Zalmant választottam. Botfülűségemről annyit, hogy centert és a frontot 2 napig keverve használtam, de csak rájöttem, hogy lehet ez még 3D-bb hangzás is!!! :) de úgy is lehetett érezni a különbséget a sztereóhoz képest.

    Már csak arra kell ideológiát gyártani, hogy arra a heti 2 órára minek vettem, amennyi játékra időm van.

    Feltettem az itt ajánlott hiper szuper alternatív SB LIVE drivert. Mikor megláttam a kezelőfelületét gyorsan uninstall: 2 hónap lenne kitapasztalni. A gyárival is sikerült beállítani, hogy a center, a front meg a rear egy hangerőn szóljon. 1 hét alatt, most jónak tűnik!

    Kösz a topikban levő tanácsokért.

    Rock'n Roll

  • lajafix

    addikt

    válasz kovsol #1288 üzenetére

    ''de mikor nyomok egy 5.1 körtesztet nem igazán érzem rajt hogy térhangzás lenne''

    Nos 3 hónapig én is úgy használtam a zalamnomat, hogy nem éreztem a teret. Mert elbasztam a beláálításokat. Tanácsaim:
    - Nekem 5.1Live! kártyám van. A rear mindig is halk volt. Ok: nem volt 100%ig belenyomva a kártya csatijába a rear dugó. Hülye szopás.
    - a creative driverbe hiába állítottam be az 5.1-et mindig átugrott stereora. Vagy kézzel átraktam 5.1re, majd megunva:
    - felraktam a kxdrivert. Tompán, szarul szólt és végig kellett néznem az összes beállítási lehetőséget míg megtaláltam hogy defaultként 2.1en ment. Átraktam 5.1re és ahogy mondani szokták: MAJD BESZARTAM A GYÖNYÖRŰSÉGTŐL!!! Már a kxdriver tesztjében is lecsukott szemmel megmondtam honnan jön a hang. Játékokban valaki rámlő oldalról 1 pillanat múlva rajta vagyok, nem kell keresgélni.

    Szóval ezek voltak nálam. Tehát KXdriver, pontos csatlakoztatás és türelem a beállításokhoz.

    Rock'n Roll

Új hozzászólás Aktív témák