Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonElvis

    tag

    válasz Mankó #264 üzenetére

    Jóreggelt, akkor megyek sorba:)

    Nem tudom menyire divat itt kiirni a boltok nevét, vagy mennyire minősül ingyenreklámnak, de azért kiirom max kimoderálják: Az Árkádban található Média Markt-ban vettem. Tegnap jártam ott és még volt 1, azaz egy darab:) Thrust is volt ott 13K-ért, de annak nincs mikrofonja, és ez cska 1K-val drágább.

    A viselése nem hagy kivánnivalót, gyakorlatilag mitha a fejeden sem lenne. A szivacsa olyan puha, hogy meg sem érzed. A fülhüz nyomó erő lehetne valamivel erősebb, de lehet hogy cska az én fejem nagyobb az átlagnál:)

    Nos a hangzás..érdekes téma. Mivel nincs hangkarim, az alaplap adottságait használom ki (ABIT BH7). Zenét hallgatni nagyon jó. Csak ara kell vigyázni, hogy pl DVD nézés után a fehallhgatót ne felejtsük el DVD-ről CD üzemmódba átkapcsolni. (Mert biz ilyen lehetőség van, és még sok más is). Zenénél (és minden másnál) a basszus iszonyatosat szól, a magas hangok viszont mintha egy nagyon halovánnyit satnyák lennének. DVD nézéshez őszintén megvalva nem tudom mennyire alkalmas, az tény, hogy nem hasonlitható hangfalrendszerhez. persze lehet hogy egy normális hangkari rengeteget dobna rajta. Ha szerzek hangkarit igérem ujra véleményezem. És ugye a lényeg, a játék.... nos nálam most a Far Cry a zisten:) Több helyszinen is van a játékban kis agregátor , ami igen élethűen duruzsol (mint minden ebben a játékban) Megáltam előtte, utána el kezdtem forogni, és figyeltem merről jön a hang. A balra-jobbra furduláskor tapasztalható élmény nagyon jó, de hihetetlen pontos, nincs átesés stb. A gond akkor kezdődik mikor háttal álsz az agregátornak, és ugye hátulról várod a hangot. Nos az nem hátúlról, hanem inkább felülről jön érzet szinten, és ez kicsit lerontja az összhatást.

    Egy gyors öszefolalás:

    Viselet: 9 pont (kicsit ''puha'')
    Zenehallgatás: 10 pont
    DVD: 6 pont (hátsó hagokon javitani kéne)
    Játék:8 pont (hátsó hangok szintén, de ott a rezgés a bassznál:)))

    Mégeszszer mondom, nincs hangakim, nagyon valószinű hogy erősen javitana a helyzeten.

    Uh dehoszúlett.

    Ami nem számít, az nem érdekel

Új hozzászólás Aktív témák