Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz #31757056 #15716 üzenetére

    Hát igen ja vagy mégse, mert ha ebben egy kártyánál az fps beesik 25 alá, annál játékok alatt is befog szerintem, vagy nem? De :D Ha nem az összpontot nézed csak, hanem az SM pontot és az Fps számot, akkor viszonyításnak megfelel, mert abból azért látható hogy melyik kártya milyen erős, és aki ezt nem látja az vak szerintem :U Ez is úgy van mint a kártyáknál, hogy ami 1.5 éve csúcs volt arra most rámondják, hogy sz@r, pedíg ez egyáltalán nincs így! Csak az emberek hajlamosak az ilyen dolgokra, és ha belegondolsz van rá példa bőven itt a Ph-n is lehet tapasztalni. De nem mondok példát, mert abból csak balhé kerekedik(szerintem már talán ebből is) :P Azért ezeken a dolgokon néhány ember elgondolkodhatna(még néha velem is előfordul), és ezt most nehogy magadra vedd! És ez természetesen csak 1 elmeháborodott agyszüleménye vagymi :R
    A versengés szerintem már megszűnt azzal hogy vannak ezek az új procik!
    Mod: Vagyis inkább így nincs értelme!

    [ Szerkesztve ]

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák