Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    válasz BBéci #31850 üzenetére

    200 a keret, ez a maximum, ha kell hozzá fali konzol, annak is benne kell lennie az árban.
    Néztem pár tévét, ezzel az összeggel max 50" méretig jutok.
    Smart funkció nekem nem fontos, de azt mondják azoknak jobb a minősége.
    Nagyon ritkán tévét néznék, de majdnem napi szinten menne rajta PC-ről film vagy sorozat.
    Ezért fontos lenne, hogy ez ne akadjon össze a PC-vel és az erősítővel.
    FHD felbontást szeretnék, 3D nem kell.
    MM oldal szerint eza kettő jöhetne szóba: [link] [link]
    Vagy még esetleg ez, de ez alig nagyobb a mostaninál. [link] ráadásul a mostani plazmám kávája baromi vastag. A helyén elférne egy 140 centis tévé is. :)

    [ Szerkesztve ]

  • #07400704

    törölt tag

    válasz BBéci #31850 üzenetére

    Szerintem és mások szerint is egyáltalán nem hibás a megközelítésem, pont azért választ az ember nem "átlagos" tévét, mert többet vár el tőle annál, hogy csak a képet tudja megjeleníteni, következésképpen joggal várja el az ember, hogy ha már kiad érte "X" összeget, akkor az adjon többet mint a szerényebb társai, ha nem így lenne akkor elég lett volna egy nagyobb de full egyszerű képmegjelenítőt venni amit aztán különböző külső eszközökkel szolgálok ki, mindazonáltal részben igazat adok neked, már csak azért is mert a borsos árak egyáltalán nem tükrözik a készülékekben rejlő emelt szintű tudást.
    Érdekes "vita" téma lenne ez egyébként, ha minden oldalról meg kellene közelíteni pro és kontra, tisztelem a gondolkodó embert, jómagam is kellő józansággal kezelem a 21. század high-tech vívmányait, bizonyos téren talán még nem is vagyunk felnőve hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák