Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spidersoft

    senior tag

    válasz dh66e #24599 üzenetére

    Köszönöm a választ, akkor lehet nem véletlen, hogy én se találtam... no, fahin, ezt nem tudtam, hogy már a sharp se sharp... :(((

    ...akkor meg kérnék javaslatot egy olyan tévére, aminek:
    - a kijelzője *minimum* van olyan szintű, mint a mostani LG 42LV4500 (natív kontrasztarányban és feketeszintben),
    - nem TN!
    - fhd
    - nem okos és nem 3d -- persze egyiket se bánom, de árnövelő tényező, és a keretből inkább szebb képet kérek :D A monitorom 3d-s, játszani nem játszok tévén, azt a néhány 3d filmet meg megnézem monitoron is.
    - 50" környéki
    - nem nézek sportot (abszolút nem! esetleg elalváshoz sznúkert vagy vasalódobálást, ha épp nincs máshol balógyörgy)
    - használható távirányítót adnak hozzá (vagy a keretbe belefér még egy plusz használható), és nem kizárólag rajzolgatós, mint az manapság LG-éknél divat :O (amúgy van itthon egy ilyen légegerem, ha valami mégis bekattan és mindenképp egerészni vagy gépelni akarok a tévén, szóval hozzá nem kell, hogy adjanak)

    Következő kiszemelt a Panasonic TX-50AS600E. Ez már eggyel drágább kategória, de nézvén, hogy vannak ilyen méretben fél misi fölött is, gondolom még mindig belépőszint... A teszt szerint VA paneles, ami annyiból jó, hogy az IPS-sel szemben van fekete. Monitorként most egy 3d-s LG D2343-at gyötrök, ami IPS, de előtte egy mindenfelé lehúzott Samsung F2380-asom volt, ami viszont VA paneles, és sokkal szebb, barátságosabb képe volt, mint a mostani LG-nek.

    Kérdés az, hogy vajon így lehet-e ez a fenti tévénél is?

    Egyéb verziókat is szívesen fogadok, ár teteje a 170-180k, addig még maradnék itt az általános részlegben :)

    PS: erősen a pana mellett szól az is, hogy a távirányítóján van dedikált elalváskapcsoló gomb! imáim meghallgatásra találtak! :C :R

    Köszönöm a további infókat :)

Új hozzászólás Aktív témák