Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave567

    addikt

    válasz nightshadow #7690 üzenetére

    LG topik 2013-06-25 Bloodray #24154 …..Az LA620S ugyan úgy 100Hz-es mint az LM620S….
    Közbe megjelentek a tesztek az LA620-ról, amelyek megállapították, hogy nem valódi 100Hz-es az LA620, a mozgóképfelbontása mindössze 300 sor, ami egy 50Hz-es LCD-nek felel meg. A fordulat ennek hatására következett be nálam augusztus 28-án: „Az LG topikban esküsznek rá, hogy az LA620 valódi 100Hz-es. Pedig két teszt szerint se az:” [link] Úgyhogy ilyen egyszerű a magyarázat az 50Hz/100Hz dilemmára, nem a cica vitte el.

    Nem akarok én harcolni senkivel, most ezt nem azért írom, de nem tudom mennyire emlékszel az tavalyi LM620s-re, ennél is ugyan ez volt, sok teszt írta, sőt egyik kollégának írt is az LG, hogy valóban az LM620s 50hz-es, de viszont le lett tesztelve, és valóban 100hz-es, későbbiekben szoftver frissítéssel bele lett rakva a trumotion. Na innentől kezdve szerintem az LG kamuzott....

    A kérdésem, hogy tudom megnézni, hogy valóban 100hz-e a tv-m? Mert úgy tudom van hozzá egy videó amivel meg lehet nézni, és ha akad a videó akkor az 50hz-es, vagy rosszul tudom?

    De ne hogy azt hidd, hogy ezzel most le akartalak szólni, vagy ilyesmi. :)
    Csak nem értem a dolgokat akkor.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák