Új hozzászólás Aktív témák

  • gOldie

    tag

    sziasztok, folyamatban van a forum visszaolvasasa, addig is szeretnem a velemenyeteket kerni:
    (sajnos osszefoglalo TV vasarlasi tanacsado cikket meg nem talaltam ami 2013-mas lenne, ha ilyet tudnatok kuldeni az is sokat segitene - angol/nemet cikkek-tesztek is johetnek)
    Tegyuk fel LED TV-re van szuksegem, bar meg nem zartam ki a plazmat sem, szempontok:
    -kb 50 zoll korul kene
    -nagy igenyek nincsnek a kepminoseg teren, mert nem vagyunk hozzaszokva a johoz, de szembeotloen rossz ne legyen (tudom ez egyenfuggo)
    -egy vilagosabb nappaliba kellene, ablak csak az egyik oldalon lenne a TV-hez kepest
    -nem kifejezetten jatekra lenne, de jo lenne az input lagot 50ms alatt tartani azert
    -3D alapbol nem szukseges nagyon keveset lenne hasznalva, az aktiv szemuvegeset nem birom szoval passzivra max 30k HUF tobbletet aldoznek (ez normal esetben valszeg nem lesz, csak ha vmi akcios tema van sztem)
    -smart funkciok: hat talan nem olyan rossz dolog ha van egy youtube vagy bongeszo alapbol a TV-n, de nem szukseges
    -HD xvid lejatszas: valahol olvastam, hogy a tevek beepitett lejatszoja nem a legjobb minosegu, en ugy gondoltam alapbol az asztali PC/laptop kuldene neki a kepet HDMI kabellel, de legjobb lenne ha lenne egy ethernet csatija es valamifele halozati meghajtorol/megosztasrol is tudna megnyitni a fajlokat. (lehet, hogy ez mar smart funkcio? :S)
    -hasznalt is johet, szoval regebbi szerias bevallt TV tipusok mert akkro neznem a kornyeken elado TV-ket
    -fullHD jol hangazna, de tulkeppen ha joval olcsobb lenne egy HDready akkor az is total eleg lenne (alap nezesi tavolsag 3-4 meter lenne)
    -minel olcsobb legyen :D ha arat kene beloni akkor 100-250k HUF, itt ez attol fugg, hogy mit kapok cserebe, szoval a jo ar/ertek arany fontos lenne, csak azert nem akarnek 2x annyit kolteni, mert valami aprosagban jobban teljesit a dragabb
    -hangminoseg, hangszorok nem fontosak, mert kulon rendszer lenne erre a celra
    (-energiafogyasztas: napi 2 max 3 ora atlagos uzemidovel lehet szamolni, de 50-100W kulonbsegre mar hajlando vagyok tobb penzt kiadni, meg akkor is ha nem terul meg par ev alatt sem az ara - foleg ezert hajlok a LED fele a plazmatol)

    koszonom a segitseget elore is, varom a kerdeseket/valaszokat :)

    Boldi

Új hozzászólás Aktív témák