Új hozzászólás Aktív témák

  • khorvat

    senior tag

    válasz nightshadow #7659 üzenetére

    Szerintem te egy Samsungos ember lehetsz, mert minden második hozzászólásodban szerepel a "Samsung F6400", de kajakra visszaolvasva a fórumot nyáróta csak ezt a készüléket ajánlod mindenkinek, érdekes azóta folyamatosan ez a bestbuy! :) Legjobb ha 3 TV-t néz ki vki te ajánlod 4.-nek a Samut!

    Másik érdekes dolog amin véletlenül akadt meg a szemem! Akkor most hogy is van ez LA620 natív 50 vagy 100hz, mert hogy volt már szerinted 100hz is, most újabban pedig 50hz-esnek reklámozod !!!

    (#5031) dlaccc válasza nightshadow (#5029) üzenetére:
    Tudnál segíteni eldönteni hogy 42LA620S vagy UE40F6400 ? Egyik passzív másik aktív 3D ennyit tudok még. Közel azonos az ár de az lg picit nagyobb, nem tudom ezek valódi 100Hz-esek? hol tudnék ennek utána járni. Köszönöm!

    (#5032) nightshadow válasza dlaccc (#5031) üzenetére
    Mindkettő valódi 100Hz-es. Az LG passzív 3D-és, a Samsung pedig aktív. Hogy a te szemednek melyik a jó, azt csak te tudod eldönteni. Én személy szerint nem szeretem az IPS paneles (LG) tévéket, mert gyengébb a kontrasztjuk és a feketéjük. Én az F6400-et választanám.

    (#7659) nightshadow válasza Kerio (#7658) üzenetére
    A legfontosabb érv az F6400 mellett, hogy az valódi 100Hz-es, míg az LA620 nem. Az F6400 kontrasztban is jobb, mivel nem IPS panelt használ.

    Szerintem nem túl etikus dolog amit csinálsz, segítséget kérő embereket - magadat hozzáértőnek feltüntetve - félre informálsz és félre vezetsz! Nem minden arany, ami fénylik hiába a sok angol link attól még nem lesz az ember okosabb, max csak annak próbál tünni!
    Vigyázzon mindenki aki korábban LA620 TV-t vett , mert közben a cica elvitt belőle 50hz natív frissítést!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák