Új hozzászólás Aktív témák

  • krx21

    nagyúr

    válasz cigam #7430 üzenetére

    Megmondom őszintén nem tudom, mi a bajod? Azt nem is merem feltételezni, hogy azt állítanád, hogy egy 32"-os TV-n olyan élmény filmet nézni, mint egy moziban... Vagy igen? :F
    Az természetes, hogy egy 8nm-es szobába nem teszek 55" TV-t, az meg hogy ki mennyi pénzből gazdálkodik, megint nem értem hogy jön ide...
    Milyen műszaki érvek szükségesek, neked, hogy elhidd, van TV és TV között igen van számottevő műszaki különbség??? Számomra már az is érdekes, hogyha valaki erre a fórumra keveredik, hogy ilyen kérdést tegyen fel...
    Egy TV-nek nem csak az a műszaki paramétere, hogy FHD vagy nem... Rengeteg műszaki paraméter van, melyek minden TV-ben más...
    Felsorolok egy párat, ha esetleg nem hallottál róla: A teljesség igénye nélkül...
    Felbontás, fényerő, fekete szint, kontraszt, megvilágítás fajtája, színmélység, mozgásmegjelenítési módszer, válaszidő, képjavító algoritmusok stb...
    Ezek mind-mind befolyásolják a képminőséget... Nem is értem hogy ezt miért kell elmagyarázni...
    De ha nyugdíjas vagy, 80 felett, enyhe látáskorlátozással, abban az esetben elnézést kérek, hogy felsoroltam, mert akkor tényleg nem foglalkozz vele... :U

    De ha a füled jó, akkor gondolom meghallod egy kaputelefon és egy hifi berendezés között a minőséget? ;]

Új hozzászólás Aktív témák