Új hozzászólás Aktív témák

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz Radioactive #439 üzenetére

    Szívesen, bár nem sikerült úgy elmagyaráznom, hogy megértsd. (vagy én értelek félre)
    Az LCD tv-k semmilyen esetben sem villantanak! :) A háttérvilágításuk normális esetben egyenletesen világít. (ezért nem fog sosem vibrálni az LCD) Az 50Hz arra utal, hogy másodpercenként 50x rajzolja újra a képet az elektronika (függetlenül attól, hogy van e változás, vagy nincs)

    Személy szerint nem erőltetném még a Smart TV-t (ebben a kategóriában meg főleg nem). A múlt héten kerültem testközeli kapcsolatba egy felsőkategóriás (550k+) LG "okos" tv-vel. Sok jó dolog van benne, de még nem tökéletes. Pl. az egyre inkább elterjedő Flash alternatívával, (a Silverlight-al) köszönő viszonyban sincs.
    Az alsó kategóriában amennyire tudom a Flash támogatás is jellemzően hiánycikk.
    Mit ér az okos tévé ha képtelen megjeleníteni az interaktív tartalmakat? Olvasásra nem hiszem, hogy ideális, bár ez csak magánvélemény.

    A Sony manapság nagyon oda teszi magát LCD fronton is. (tudtommal jelenleg nekik van a "legjobb" feketéjük is)
    A Samu D5500-al egymagasságban van a Sony KDL-32EX520 ami szerintem jobb. (több csatlakó stb..)
    A H5300 a smart tv-k legkisseb (legbutább) tagja. Ebből kifolyólag túl sokat nem szabad várni tőle. Natív youtube, alap böngésző.. kb. ennyi.

    Szerk: Hopp, előttem már a H5300-ról is kaptál véleményt :)

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Új hozzászólás Aktív témák