Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz JoinR #309 üzenetére

    Ha Flexet veszel nem kell más csak DVI-Dsub, vagy még az sem.
    Ezt adják hozzá elvileg:
    Accessory
    CrossFire™ Bridge Interconnect Cable
    DVI to VGA Adapter
    6 PIN to 4 PIN Power Cable x 2
    HDMI to SL-DVI Adapter(Full Retail SKU only)
    HDMI 1.4a high speed 1.8 meter cable(Full Retail SKU only)

    Magyarul van 2 DVI-d és 1 D-sub csatid, ha ennél több D-sub kell, akkor még kell venned D-sub átalakítót és kész is. :)
    Proci azért kell "csak", mivel el van fordítva az oldalsó kijelző és az iR azokra külön kiszámolja, hogy olyan szögben mit is látnál. TS-en a mentor csak annyit mondott, hogy 4,5-4,8Ghz már elég jó, mert kb 120FPS-t tud majdnem mindenhol AA-val és 3db 1920x1200-as monitorral. Ha nálad ennél kisebb lesz a felbontás, akkor egyet próbálnék a mostani konfiggal, talán addigra én is tudok még 2 monitort szerezni és akkor tudok teljesítményről nyilatkozni. 2500K adott, hűtőm akad, tuningolni is tuningoltam anno... talán még maradt a fejbe belőle valami. :DDD Egyeztetni meg tudunk.
    Utána ráérsz alaplapon és egyebeken gondolkozni... hacsak nem notiról tolod most.

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz JoinR #309 üzenetére

    arra ügyelj, hogy csak egy dvi-dsub mehet, a másik dvi nem fog tudni dsubot. lehet kelleni fog két miniDP - analóg átalakító, olyan viszont van és működik.

    szacsee: nekem gyanús, hogy a másik dviről nem menne dsub.

    xxSanchez: hból vegyél kettőt. az analóg port a kisebbik baj, az eltérlő vezérlés miatt nagyon nehéz lenne egymáshoz belőni a monitorokat. ha egyformákat raksz a két szélre akkor annyira nem fognak elmászni a színek, illetve legalább valamennyire szimmentrikusan.

    az asztalon is zavaró problémáról beszélünk.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák