Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz JoinR #305 üzenetére

    Miért ódzkodol annyira az aktív DP átalakítótól?
    Szinkronizációs probléma, vagy az ára miatt?... mert utóbbi időben 5-6K körül van aktív átalakító.
    Ipontól rendeltem mini DP- HDMI-t és 6K alatt megállt.
    Ellenben lehet hogy olyan VGA ami kezel külön DVI-t és HDMI-t DP kizárásával többe kerül mint az átalakító.... viszont szerintem várd meg proci985 véleményét is.
    NV vonalon nem vagyok annyira tájékozott, de engem is érdekelne ez a dolog.... csak ugye ott olyan kártya, ami 1Gb feletti rammal van szerelve már húzós árban van. (nem a 2Gb-os DDR2-es 9500GT-re gondolok ;] )
    iR-nél amúgy is a procin a nagyobb hangsúly, de okosok szerint már élvezhető egy 5870-es Radeontól felfelé.
    NV-nél gondolom 470/ 560 körüli a szint a minimum a 3 monitorhoz. Ha A.F. a monogramod, akkor keresd P.B.-t Ő tud sokat segíteni etéren. (mármint proci / vga stb... ) Ha nem A.F. a monogramod, akkor az előbbi mondat tárgytalan. :)

    Zotac 460-asa egyedi megoldás és lehet hogy csak zotac driverrel megy játékokban a móka.... de ez csak tipp.
    Valamelyik NV topikban kellene megkrédezned ezeket a 3 kijelzőről. Gondolom Radeon szóba sem jöhet, mert ott egy Sapphire Flex-el megoldhatnád simán.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák