Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gigike

    csendes tag

    válasz TAKÍÍ #9 üzenetére

    végül is egy genius home theatert hoztam 27k volt...nem tudom, de az ozaki alaphangjára azt mondták, hogy az természetes...az alaphang lehet, hogy természetes, de azért a mértéke nem mindegy, hogy mekkora, és ami nekem volt, annak egyszerűen kiábrándítóan nagy volt a hangja...azért nem hinném, hogy azt természetesnek lehet nevezni, mert annyira zavaró volt. a geniusnak semmi hangja, nekem elsőre ment mindegyik, ahogy kell, ráadásul az egész fából van, igaz a világos fa szín nekem annyira nem tetszik, de ez legyen a legnagyobb baja...

    távírányíthatóságában messze elmarad az ozakitól, amin ugye majdnem mindent lehet távvezérelni, míg itt csak a master volume-ot :U de mégegyszer mondom, hogy ezek azért messze nem jelentenek akkora problémát, mint az ozaki tulajdonságai...összefoglalásképpen annyit tudnék elmondani az ozaki b5-ről, hogy amilyen szép (nekem mondjuk nagyon tetszett a kivitelezése) olyan hátrányokat rejt magában a mindennapi működés és a használhatóság területén...teszem hozzá, sajnos... :O :(

Új hozzászólás Aktív témák