Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kilmosq

    újonc

    válasz lezso6 #56239 üzenetére

    Bocs, ha félreérthető voltam és/vagy túlságosan alulképzett vagyok a témában.

    Alapvetően audió láncban gondolkodom, és eredendően úgy véltem, hogy a monitoromból nem hozható ki túl sok minden hangban. A lényeg, hogy nem akarnék felüllőni egy drága hangfal párral (ha ad absurdum bele is férne a pénzügyi keretekbe), ha nem tudom érzékelni és/vagy kihasználni súlyosabb pénzekbe kerülő finomságokat. De ha kell felső árkorlátot megadni, akkor 160.000, Edifier S2000 MK III. (Elképzelni nem tudom, hogy létezhet szcenárió amikor ez bárkinek megérheti monitorra dugni).

    Lövésem nincs sajnos milyen chip generálja a hangot a monitoromban (pedig próbáltam utánajárni). Elvben tud 5.1-et is, de arra nincs szükségem.

    Eddig Orion SE 1025B erősítőm volt, 8 ohmos Orion talán 40W-os egyébként brutális méretű nagy hangfalakkal, de sajnos mindkét cucc elfüstölt, javíttatni nem tudom, talán nem is érdemes már.

    Alapvetően munka oldalon Skype meetingeket nyomatok, szórakozásra meg filmeket és komolyzenét (játékot egyáltalán nem).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák