Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slack

    tag

    Nem értem miért állandóan az MS -t csesztetik. A PS részesedése sokkal magasabb az XBOX -énál.
    Az miért nem fáj senkinek, hogy vannak PS exclusive játékok, azt miért nem baj, hogy az nem megy XBOX -ra?

  • Slack

    tag

    válasz ergoGnomik #5 üzenetére

    "Mert nem az a kérdés, hogy egy exkluzív miért nem lesz multiplatform, hanem hogy egy multiplatform mikor lesz exkluzív?"
    Szerintem meg tök mindegy. Ha az exkluzív nincs rendben, akkor nincs rendben. Mindegy, hogy mi volt előtte.

    "Valószínűleg ki lett kutatva, hogy a CoD elérhetősége javítja a PS-ök jövedelmezőségét."
    Jah, az rendbe van, ha a PS jövedelmező, csak XBOX -nál gond. Értem...

    "Akinek van valami hihető ötlete, ami alapján meg tudja rángatni a másikat mérhető piaci előnyért és ki is tudja fizetni a szükséges jogászkodást, miért ne tenné meg?"
    Tegyék meg, de cserébe adni kellene valamit. Írják alá ők is, hogy x,y,z játék menni fog xbox -ra 10 évig. Ez volna a játékosok érdeke, nemigaz?

    Egyébként nekem nem az a bajom, hogy a Sony problémázik ezen, hanem hogy különböző kormányok a Sony mögé állnak ebben a kérdésben. Számomra érthetetlen két okból is:
    1) Ahogy már fentebb leírtam a Sony a nagyobb játékos, így pont, hogy a fogyasztók érdeke az lenne, hogy az MS erősebb legyen.
    2) Az MS amerikai cég. Így kicsit furcsállom, hogy az USA, UK, és más európai országok nem a szövetségesük cégét támogatják.

  • Slack

    tag

    válasz ergoGnomik #10 üzenetére

    "Az a te bajod (és eddig a többieké is), hogy érzelmileg elkötelezett vagy egy bizonyos irányba és nem vagy hajlandó gondolkodásban túllépni az egyszerű ember jogos és normális kis önzésén. Ez a hír csak és kizárólag arról szól, hogy két üzleti vetélytárs hogyan próbál megoldani egy vélt vagy valós versenyproblémát. Itt szó nincs semmiféle nagybetűs igazságról vagy méltányosságról, csak a megszerezhető üzleti előnyökről vagy a megakadályozható veszteségről. És nem is fogja semmilyen mértékben befolyásolni hétköznapi igazságérzet vagy erkölcsi fensőbbség a kimenetelt. Feleslegesen fecséreled az érzelmeidet."
    Az, hogy másokat érzelgősséggel vádolsz az nem érvelés.

Új hozzászólás Aktív témák