Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz vhw #36386 üzenetére

    Bacchatom ha akkor sem vagyunk képesek nyerni.
    Tegnap már 10-kor inkább kiléptem és bambultam a TV-t mert annyira felidegesített, hogy egyszerűen képtelen voltam normális kört menni bármivel.
    Hummel, lövök egy topgunt bukjuk.
    Batchat, ElHaluff a szokott med helyre megyek erre Ferdi kijön a bázisról utánunk majd megáll a sivatag közepén egy IS-4-el négy 6-os arty szembe. Sejted meddig éltek. Bukjuk.
    Batchat, Mines, felmegyek a dombra kibújnék spottolni az 1-es bázist meg a mászkálókat kapok egy pofont a T92-től úgy, hogy senki nem állt a domb aljában még be se tudtam tölteni és nekem vége volt. Ez még nem is lett volna baj de jött utánam a T30 akit kigyújtanak felfelé majd a T92 őt is kivégzi és ez így ment az egész körben a top heavyk mind idiótán állnak be és természetesen a falu felől nem megy senki. Bukjuk.
    Volt olyan kör ahol 3k feletti hp-t lőttem és mégis buktuk mert jóformán csak nekem meg néha az arty-nak volt kill-je.
    Ez megy két napja. Nem igaz, hogy nem nyúlnak bele így is a statba. Két nap alatt a Bat győzelmi aránya esett majdnem 8%-ot a globál meg felett.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák