Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz .tnm #53758 üzenetére

    wallet-ben 0.99€-volt. Most néztem meg, hogy aktív volt a steamguard. Mivel kaptam emailben egy üzenetet amiben ez állt.

    " We've received a request to access your Steam account from the Steam Client on
    a new computer located at IP address: 178.158.157.141
    Our records show this IP address is in DONETS'K DONETS'KA OBLAST' UA"

    Ennek az emailnek a végén, szerepel a belépő kód.
    Most így kicsit lenyugodva, átgondolva ez rohadt durva. Mert az emailfiókomhoz nem tudtak hozzáférni, mivel oda csak sms-el tudok belépni. De mire rákattintottam, hogy gyorsan szeretnék jelszót változtatni már jött is az email, hogy sikeresen módosítottam az emailcímemet ami az accounthoz volt rendelve.
    Szóval itt nem semmi hackerrel akadt dolgom. Honnan tudta a kódot egyáltalán amivel belépett, hogy megváltoztassa az email címem? Eddig nem voltam biztos a steamguard bekapcsolását illetően, de mivel az nélkül nem is lehet tradelni, és mindig jött az email ha máshonnan jelentkeztem be, mostmár biztos vagyok hogy aktív volt.
    Szóval tudta a jelszavamat és a felhasználónevemet, de mást nem. Az email fiókomhoz biztos nem fért hozzá.

    Basszus ez rémisztő. Amint hazaérek format lesz.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák