Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz dezz #41 üzenetére

    Ez a lencserendszer egy kivitelezhetetlen álom, képtelenség olyan gyorsan szinkronban precíziós mozgatásról beszélni még akkor is ha lenne mivel meg hogyan, mert ahhoz közvetlenül az aggyal kéne összedrótozni idegpályákkal más nem is kéne, áhh.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz dezz #43 üzenetére

    Én is hajlamos vagyok elfelejteni, hogy egy biológiai rendszert emulálunk és egyelőre még a természet a fejlettebb a kivitelezés terén és az Istennek nem akar szimbiózisban élni ezzel a Rift-el, bármenniyre is ragadtatjuk el magunkat. Csak néznek a feldolgozóközpontban, hogy most ezzel a szeméttel mit akarsz. Dobja az error-t a rendszer. Elküld hányni, mint valami hülyegyereket. Nem válaszidő hiányzik innen, hanem egy látóközpont kiváltása. A gyári nem hajlandó ezzel együttműködni. Derogál neki érted? :D Mi ez a tákolmány még mindig? Dobjunk rá 2 milliárdot, de srácok! Valami legyen! A végén valami legyen!

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz dezz #45 üzenetére

    Ó a rengeteg nyomorult még a tetejében. Nekem se volt soha semmi bajom a shutteres szemcsitől se, de olyan nagyon azért nem élveztem, hogy villog. Próbáltam nem figyelni rá, de zavart egész sokáig, pedig nem volt olyan érzés, hogy átgyalogolt a vemhes elefántcsorda az agyamon... Kellett vagy negyed óra mire betompult annyira a szemem, hogy oké legyen, de ettől még folyamatosan pusztult tőle és a két órás film végén már keményen ki kellett törölnöm ujjperccel a golyóimat és éreztem, hogy ez most így király volt, de mégegyet most ne. Szóval van aki keresi a tripjét és ha bejön akkor elvan vele még akkor is ha valami közben szar, de van aki elkezdi az öntesztet bármilyen helyzetbe is kerül és a megszokottat keresi, de teljes pánikban a trip helyett és a végén behány ha nem találja, mert képtelen feldolgozni, hogy most más feszültségszintet kell földpotenciálként használni. Vannak emberek, akik képtelenek alkalmazkodni. Leül egy buszon a kerék fölé és már ettől elhányja magát te meg csak nézel, hogy ezzel mi van. A megdöbbentő az, hogy rengeteg ilyen nyomorult van.
    Fizikailag egy lencsét elég precízen mozgatni nemtom hogy lehetne, valami magas felbontású léptetőmotor maszírózná le az arcodról a bőrt vagy á tökmindegy, nincs rá idő úgy sem.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz L4mie #48 üzenetére

    Ha egy cég beépíti az egyik terméke árába egy másik termék fejlesztésének a költségeit, akkor nem a "népektől" kér? Hol a különbség? Ott hogy a kickstarteren legalább eldöntheted mit támogatsz? Szerintem ez pont a legnagyobb királyság, mert egy pöffeszkedő milliárdos sem döntheti el helyetted, hogy mi a jó ötlet és mi nem. Az egy teljesen más kérdés, hogy mennyi pénz kell egyes dolgokhoz és hány embernek van a vonatkozó területen elég befektetni való pénze és a végén kivel sikerül megállapodni ezek közül...

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák