Új hozzászólás Aktív témák

  • vzozo

    senior tag

    válasz emvy #149 üzenetére

    Teljesen más absztrakciós szintekről beszélünk. Egyébként igazad van, nem vagyok fejlesztő, de szőrmentén láttam már fejlesztési projekteket.

    Amikor a megrendelő leadja az elképzeléseit, azt először a (DEV) architektek jól megrágják, szétbontják a munkát megfelelően kezelhető darabokra, majd letolják a senior devekre, akik tovább bontják és tolják a "sima" fejlesztőkhöz, alvállalkozókhoz. Hát hidd el, a lánc végén néha olyan emberek vannak, akik egyedül egy fakockát nem bírnának arrébbtenni, ez van, sajnos léteznek ilyenek.

    --

    Bocs, egy hozzászólásba, átszerk ide:

    A computer science-ben is benne van minden, a kompiler-design es a komplexitastudomany is. Te mindenhez ertesz?

    Nevetni fogsz: hozzá tudnék szólni értelmesen mindkét területhez, tanultam, vizsgáztam, szigorlatoztam ezekből. Nyilván feléjük sem szagoltam vagy 10 éve, de attól még vannak fogalmaim róluk.

    Egyébként egy általános gyerekorvos el tud végezni egy agyműtétet? De azért még nevezhetjük mindkettőt orvosnak?

    Az a gond, hogy most kiragadtál egy dolgot a hozzászólásomból, és azon lovagolsz. Pedig ha találkoztál volna már az általam említett "kőműves" bérkóderrel, akkor tudnád miről beszélek. És főleg nem említenéd Google Larry-t vagy Linux Linust velük egy lapon. Szóval ezt itt hagyjuk abba, mert abszolút nem ugyanarról beszélünk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák