Új hozzászólás Aktív témák

  • pakriksz

    őstag

    válasz hallador #39 üzenetére

    Sehol. Mert az intel így akarja, mondom nagy hatalma van, úgy alakítja a piacot ahogy neki jó. GPU használat az intelnek nagyon nem jó. Ezért bénázik direkt az opencl driverével. Amúgy sem az OS-nek kell kihasználnia a GPU-t hanem a rajta futó programoknak. Az intel pedig fizet a fejlesztőknek hogy ne így legyen.

    "elenleg a 15 Wattos intelek tudnak annyit amit a 35 Wattos AMD-k." dehogy tudnak. Mint mondtam mindent számítást a CPU-ra rakni, az elavult. A GPU sokkal gyorsabb szinte mindenben, és sokszorosan veri még a kedvenc inteledet is teljesítmény/fogyasztás arányban(úgy érzem mintha még mindig nem értenéd,hogy a GPU-t nem csak játékra és grafikával kapcsolatos számításokra lehet használni, csupa átlagfelhasználói dologra...). Ezért tesz meg mindent az intel a gpu használat túlzott elterjedése ellen.

    Biztos hogy az elcseszett amd noti specifikációkat(alacsony felbontás, direkt gyenge akksi, gyenge ram) sem önmaguktól találják ki a notigyártók, hanem az intel sugallatára úgy mint régen (ha túl sok amd-t árultok, vagy túl jók lesznek az intelhez képest, búcsút mondhattok az inteles kedvezményeknek), amiért anno megbirságolták.

    "De az a Baj, hogy az A64 nem jókor jelent meg, a piac nem volt felkészülve rá. MIt kezdjen a piac 64 bittel ha nincs szoftver, ennek megint kutyafing köze nincs az intelnek."

    Üres mellébeszélés. Mi köze ennek a 64bithez? 32biten is ugyan olyan jó volt mint 64-en, sokkal jobb mint az intel, az már csak egy ráadás hogy 64bites módot is tudott!

    Értsd meg, az intel mutyijainak nagy része bizonyított tény, kár letagadni.

    "Mondasz egy olyan AMD processzort ami annyira csúcs volt, hogy akárhol felveszi az Intellel a versenyt? A Brasos ami még OK, de a többi... Nekem van C60-as NetBook-om a sebességét az ellenségemnek sem kívánom."

    Ez hogy jön ide? Miért beszélsz mellé?
    "Nekem van C60-as NetBook-om a sebességét az ellenségemnek sem kívánom." Próbáltál volna ki egy hasonló kategóriás atomot :D de ez is annyira jön ide mint hogy én a pentium 120-am teljesítményét ellenségemnek se kívánnám :)

    [ Szerkesztve ]

    Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

Új hozzászólás Aktív témák