Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz pakriksz #40 üzenetére

    Én nem hiszek ebben amiket itt leírsz, a jobb győz pont.

    "elenleg a 15 Wattos intelek tudnak annyit amit a 35 Wattos AMD-k." dehogy tudnak. Mint mondtam mindent számítást a CPU-ra rakni, az elavult. A GPU sokkal gyorsabb szinte mindenben, és sokszorosan veri még a kedvenc inteledet is teljesítmény/fogyasztás arányban(úgy érzem mintha még mindig nem értenéd,hogy a GPU-t nem csak játékra és grafikával kapcsolatos számításokra lehet használni, csupa átlagfelhasználói dologra...). Ezért tesz meg mindent az intel a gpu használat túlzott elterjedése ellen.

    Ok melyik asztali operációs rendszer tudja ezt? Erre még mindig nem válaszoltál.

    Üres mellébeszélés. Mi köze ennek a 64bithez? 32biten is ugyan olyan jó volt mint 64-en, sokkal jobb mint az intel, az már csak egy ráadás hogy 64bites módot is tudott!

    Ebben igazad van. Csak éppen nekem sem volt AMD processzorom. Valamikor 2000-ben egy első generációs Athlon, elég is volt belőle. Nem is kellene a Brazos után meg pláne nem. Persze ez tudod hol van ez a dolog, Magyarországon, máshol a piac tönt, nekem van Atomos gépem is. Egy MSI Wind 100 szóval ne máááá. Kb egy szinten vannak. Csak éppen az atom olcsóbb.

    Értsd meg, az intel mutyijainak nagy része bizonyított tény, kár letagadni.

    Volt ilyen ezt én is tudom, de kétlem, hogyha az AMD letenne egy komplett nagyon jó megoldást, akkor a piac nem azt választaná, az AMD nem tett le pont. Mutyi max otthon van.

    Ez hogy jön ide? Miért beszélsz mellé?
    "Nekem van C60-as NetBook-om a sebességét az ellenségemnek sem kívánom." Próbáltál volna ki egy hasonló kategóriás atomot :D de ez is annyira jön ide mint hogy én a pentium 120-am teljesítményét ellenségemnek se kívánnám :)

    Figyelj nem én akarlak meggyőzni, hogy az AMD mennyire fasza, nekem volt nem győzött meg ennyi. Az atomos felvetésedre fentebb a válasz.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák