Új hozzászólás Aktív témák

  • Kerell

    csendes tag

    válasz quailstorm #77 üzenetére

    Sok igazság van ezekben is, nem mondom hogy tökéletes, koránt sem az. De! Nem csak ennek a gyártónak vannak ilyen stiklijei, nézzük például a Sonyt. Kíváncsiságból megnéztem a telenor kínálatában az összeset, és azt kell hogy mondjam egyik sem nyerte el a tetszésemet. Mindegyiknél elolvastam a MA.s teszteket, volt gond bőven,, leginkább túlárazottak, soknál vacak a kijelző minősége, és a kamera rendre gyenge mindnél, kivéve talán a csúcsmodelleket, és azért elég vicces hogy egy olyan gyártó mint a Sony, aki élen jár fényképezőgép és kamera gyártásban, nem tud egy épkézláb és megfizethető telefont felmutatni ami tűrhető minőségű képeket készít.. A HTC nél szintén nem tudnak fotós funkcióban vállalhatót felmutatni, csúcsmodell kivétel.. Telefon vételnél egy bizonyos árszintig kénytelen mindenki kompromisszumokat kötni, ez minden gyártóra igaz, nem csak a samura, nekem például megfelelnek az ilyen formatervű, műanyag burkolatú telefonok, amik jegyzem meg halkan azért rendesen össze vannak rakva. Akinek ez nem jön be, az választhat másik gyártót, de ne higgye hogy az minden téren perfekt lesz, mert olyan nincs.

Új hozzászólás Aktív témák