Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacus_84

    senior tag

    válasz Gery1987 #1054 üzenetére

    Teljesen igazad van, a Nokia mindig is arra törekedett, hogy használható telefonokat gyártson, megőrizve az eredeti funkcióját egy készüléknek: lehessen vele telefonálni. Amíg nem voltak okostelefonok, a Nokia volt az egyik vezető mobilgyártó cég, és nem véletlenül. Nekem az előző telefonom egy 6230i volt, és még mind a mai napig kifogástalanul működik, szinte karcmentes állapotban van, simán bírja 5 napig egy töltéssel. Azelőtt pedig 6110-esem volt, szintén megvan még, állítom ha feltölteném az akksiját, még most is simán használható lenne. :) Pedig az már megvan nekem kb. 10-12 éve. Ezzel ellentétben pl. egy mai csúcsszuper android-os telefon hol lesz már ugyanennyi idő múlva? Gyanítom, sehol... Ezeket már nem hosszútávra tervezik, hanem max. kb. 2-3 évre (és még lehet sokat is mondtam), ezzel rákényszerítve a népet az újabb és drágább készülékek megvásárlására. Én mindig is Nokia párti voltam, egyszer volt egy Samsungom ("butatelefon"), de az pár hónapig bírta csupán. Akkor azt mondtam, hogy soha többé Samsung. És ezt most is így gondolom, és nemcsak a márka miatt, hanem mert nekem az android egyáltalán nem jön be, hiába az egyik legelterjedtebb OS.
    Nekem is van két ismerősöm, akiknek androidos Sony-juk van, de mindkettejüknél egy év alatt már többször sikerült a rendszernek úgy összeomlania, hogy be sem lehetett kapcsolni a telefont. No comment... egy szó mint száz: Nokia és Symbian. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák