Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery1987

    őstag

    válasz Lacus_84 #1055 üzenetére

    Nekem pont ez a bajom vele. Az Android-al. Mindenhol ezt tolják képembe de valahogy sosem győzött meg. Nekem volt pár kitérőm (Samsung, Motorola, SE) de valahogy mindíg visszatértem. Az én kezdőm egy 3310 volt. Itt van mellettem apum "leselejtezett" 3410-ese. Tavaly nyáron még ment igaz az akksi felpúposodott de mivel gyári darab volt nem csoda. Szerintem most elég lenne egy akksi bele és menne.

    A Symbian-nak azért is jár a hatalmas piros pont mert ébreszt kikapcsolva. Lehet hogy apróság de nekem sokat számít. Nem tartom bekapcsolva éjjel. Az meg hogy offline-ba teszem az semmi attól még a háttérben fut minden. Az USB OTG-t nem használtam még ami a Nokia fegyvere mert ha jól tudom talán ez az egyetlen okos telefon OS ami támogatja a pendrive csatlakoztatást 4GB-ig (S40 2GB-ig...Nokia X2). Azért ez sem akármi.

    Sok kis apróság amitől egy átlagfelhasználónak leeshet az álla és akkor jön a hoppáré. Lehet hogy a Samsung most megy...de egyre több tesztet olvasok hogy unalmas és ugyanazt dobják ki. Vagy a Sony...tipo és miro... Jó nem mondom a Nokia-nak sem értem a C2-02, 03, 06 vonalát...de ők tudják...biztos piacfüggő.

    "A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

Új hozzászólás Aktív témák