Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    A nemet taxisok sem szeretnek nyugtat adni, az nem erdekel, hogy a taxameterbol mi jon ki, nyugtat mindegyiknel, akivel eddig utaztam kulon kellett kerni, es akkora fintorgassal adtak ide, hogy az csak na. Az egyik kis helyi ceget hasznaltam tavaly, amikor heti rendszeresseggel mentem ugyanazt az utvonalat hajnal 5-kor, amikor nem jart busz. Kb. 20 alkalommal hasznaltam oket, a taxameter sose ment, es hasrautesszeruen bemondott osszegek lettek a vegen (30 euro korul), volt, hogy 5 euros kulonbseggel. Meg egy masik tarsasag van itt, azokat csak ritkan tudtam ezen a korai idoponton megrendelni, de ha jottek, ment a taxameter, de a nyugtaadas ott is csak kulon keresre. Ha az esti muszakonkent csak 2-3 utassal csinaljak meg azt, hogy nyugta nelkul megy a 30 euros utvonal, akkor zsebbe annyi ment, mint amennyit a muszakban kerestek a taxisok hivatalosan, es ennel valoszinuleg tobbrol lehet szo napi szinten.

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák